Bang & Olufsen BeoPlay E8 2nd Gen - Natural

6 hodnocení
 
Efekt lupa
 
  • 1 z 4
 
 
Dostupnost Momentálně nedostupné
Cena 2 388 Kč bez DPH
2 890 Kč
Kód produktu 3351
Kategorie Sluchátka
Záruka 2 roky
Položka byla vyprodána...
 
Popis produktu :

Chcete zažít skutečnou svobodu poslechu hudby?

BEOPLAY E8 2.0 jsou exkluzivní bezdrátová sluchátka, která nabízejí vynikající zvuk, krásný design s využitím exkluzivních materiálů a intuitivní dotykové ovládání, díky kterému získáte plnou kontrolu nad hudbou, telefonním hovorem i hlasovým ovládáním. Jsou ideálním společníkem nejen na cesty. Speciální kožené pouzdro umožňuje bezdrátové nabíjení a vy si tak můžete vychutnat až 16 hodin poslechu.

Jedinečný design

Tento elegantní a nadčasový model byl inženýry značky vytvořen na základě znalostí získávaných 90 let. Výsledkem je špičkový zvuk spojený s nejvyšší kvalitou provedení. Sluchátka byla navržena známým designérem Jakobem Wagnerem. Jejich design je kombinací diskrétnosti, elegance a minimalismu. Použité certifikované materiály zaručují vysokou životnost a odolnost, navíc jsou odolná proti vlhkosti a prachu. To přidává na univerzalitě a díky tomu si sluchátka můžete vzít prakticky kamkoliv. Bezdrátová sluchátka Beoplay E8 2.0 jsou k dispozici hned v několika barvách - v černé barvě Black, tmavě modré Indigo Blue, světle béžové Natural a světle růžové Limestone.

Snadné ovládání

Ovládání je možné pomocí dotykového panelu - je možné přijímat hovory, přepínat mezi skladbami, aktivovat režim hlasových příkazů. Navíc si každý může stáhnout aplikaci Bang & Olufsen (pro Android a iOS), díky které bude správa zařízení ještě jednodušší. Pomocí této aplikace můžete ovládat hudbu a nastavit zvuk podle vlastních představ. Aplikace umožňuje zároveň aktualizaci softwaru a ukazuje i stav nabíjení baterie. Můžeme tedy snadno zkontrolovat, kdy sluchátka mají být připojena k nabíječce, a vyhneme se tak překvapení v podobě vybité baterie.

Multifunkční kožené pouzdro

Kromě samotných sluchátek B&O Play E8 2.0 je součástí balení i kožené pouzdro s funkcí nabíjení. Bezdrátové nabíjecí pouzdro umožňuje tři plné cykly nabíjení sluchátek, díky čemuž můžete přehrávat vaši oblíbenou hudbu až 16 hodin. Sluchátka jsou uvnitř nabíjecího pouzdra uložena v krásné vložce z broušeného, jednou nebo dvakrát eloxovaného hliníku (v závislosti na barevné verzi). K dispozici je jak standardní nabíjení (5 W), tak rychlé nabíjení (10 W). Samotné pouzdro je možné nabít přes kabel USB-C (součástí balení) nebo umístěním pouzdra na bezdrátovou nabíjecí podložku (není součástí balení, jedná se o zboží na dotaz). Na přední straně pouzdra se nachází LED dioda, která ukazuje stav nabití baterie. Na zadní straně jsou poté umístěny tři LED diody, které symbolizují počet nabíjecích cyklů. 

Dokonalý zvuk Bang & Olufsen

Nová sluchátka byla vyladěna renomovanými zvukovými inženýry společnosti Bang & Olufsen tak, aby poskytovala bohatý, plný a přesný zvuk. Každé sluchátko je vybaveno dynamickým měničem o velikosti 5,7 mm, malým elektromagnetickým převodníkem, technologií NFMI (Near Field Magnetic Induction) a modulem Bluetooth 4.2 s digitálním zpracováním zvuku, který umožňuje jeho dynamické ladění a přehrávání hudby bez přerušení. Zvuk je možné upravit podle individuálních potřeb v aplikaci Bang & Olufsen, která je k dispozici pro zařízení Android a iOS.  

Specifikace :

 

Bezdrátová sluchátka do uší

Dotykový panel

Ano - poskytují plnou kontrolu nad hudbou, telefonním hovorem i hlasovým ovládáním

Doba nabíjení

Přibližně 2 hodiny

Doba provozu

Až 4 hodiny (1 cyklus)

Technologie bezdrátové komunikace

Bluetooth 4.2

Typ měniče

Dynamický 5,7 mm

Frekvenční rozsah 20-20000 Hz

Impedance  16 ohmů

Rozměry sluchátek 23 mm x 20 mm x 25 mm

Rozměry pouzdra 73 mm x 47 mm x 33 mm 

Hmotnost levé 7 g, pravé 6 g, nabíjecí pouzdro 45 g