Amazfit GTS 4 - Infinite Black

Neohodnoceno
 
Efekt lupa
 
  • 1 z 3
Dostupnost Momentálně nedostupné
Cena 3 140 Kč bez DPH
3 799 Kč
Kód produktu 3764
Značka Xiaomi
Kategorie Chytré hodinky
Záruka 2 roky
Položka byla vyprodána...
 
Popis produktu :
Oblíbená řada chytrých hodinek GTS 3 má nástupce – Amazfit GTS 4. Tento model přichází s upraveným designem, senzory tělesných funkcí, modulem GPS a množstvím dalších užitečných aplikací. Je ideálním partnerem pro milovníky sportů, těm nabídne více než 150 sportovních režimů. Jednodílný kovový rám hodinek obepíná odolné, chemicky tvrzené sklíčko. Pod ním naleznete 1,75palcový barevný dotykový displej, který zároveň můžete ovládat boční navigační korunkou z nerezové oceli. Před vodou hodinky chrání voděodolné krytí stupně 5 ATM. Amazfit GTS 4 běží na svižném operačním systému Zepp OS 2.0, jejich baterie zvládne až 30denní provoz v režimu hodin a při běžném používání až 8 dnů.

 

Specifikace :
150 sportovních režimů bez výmluv
Pusťte se do práce s obrovským výběrem z více než 150 sportovních režimů, včetně silového tréninku, golfového švihu a mnoha dalších. A když přijde čas na zaslouženou dovolenou na pláži, hodinky lze použít ke sledování vašich plaveckých aktivit, vydrží totiž tlak vody až 50 metrů. 
  • Při plavání lze sledovat tepovou frekvenci.
  • Voděodolnost 5 ATM. 
Oblíbené songy v Amazfit GTS 4
Chcete-li zvýšit motivaci ke cvičení, tak právě vaše oblíbená píseň vám to může poskytnout, uložte si hudbu do hodinek pro přímé přehrávání – nebo dokonce bez námahy ovládejte hudbu z telefonu (přes Bluetooth).
Automatické zaznamenání pohybu
Jakmile začnete jeden z 8 sportů, hodinky automaticky zaznamenají váš pohyb. Třeba běžecký pás, venkovní běh, chůze, plavání bazén a další. 
Špičková technologie GPS antény
Amazfit GTS 4 využívá špičkovou dvoupásmovou - kruhově polarizovanou technologii GPS antény – podobnou té, která se používá v letectví a automobilovém průmyslu, takže si můžete užít silnější polohování. Je z 99 % tak přesná jako špičkové ruční GPS lokátory.
1,75palcový AMOLED v kvalitě HD
Je čas poznávat detailnější obrázek o svém zdraví a kondici. Ponořte se do ultra velkého 1,75" AMOLED displeje a prohlížejte si data, která jsou důležitá pro vaši wellness cestu, v nedotčené kvalitě HD. ​
  • Jemnost 341 PPI.
  • Poměr obrazovky k tělu 72,8 %.
BioTracker 4.0 - nový biometrický senzor
Amazfit GTS 4 představuje nový BioTracker 4.0 - PPG biometrický senzor. Senzor vylepšený o 2LED shromažďuje o 33 % více dat a je přesnější než předchozí generace, a to díky ultratenké skleněné základně 0,4 mm.
Celodenní přehled vašeho zdraví
Užijte si vysoce přesné 24hodinové monitorování srdeční frekvence, saturace krve kyslíkem a úrovně stresu. Hodinky také dokážou detekovat vaši frekvenci dýchání a jsou schopny rychle změřit tyto 4 důležité zdravotní ukazatele - jedním snadným klepnutím.
Systém hodnocení zdraví PAI
Získejte jednoduché a přizpůsobené skóre přehledu zdraví pomocí PAI.
Interaktivní Zepp OS 2.3 
Super plynulé interakce a uživatelské rozhraní, které je přizpůsobené chytrým hodinkám a je navrženo tak, aby spotřebovávalo méně energie.
300mAh baterie s režimem úspory energie
Rozdrťte své tréninkové cíle až na 8 dní. Baterie Amazfit GTS 4, připravená k akci, má kapacitu 300 mAh a nový režim úspory baterie hodinek dokonce umožňuje nepřetržité používání funkcí, jako jsou sportovní režimy, měření zdravotních metrik - to vše při úspoře energie.

 

Distribuce EU