Xiaomi Mi Air True Wireless Earphones

3 hodnocení
 
Efekt lupa
 
Dostupnost Momentálně nedostupné
Cena 1 066 Kč bez DPH
1 290 Kč
Kód produktu 2511
Značka Xiaomi
Kategorie Sluchátka
Záruka 2 roky
Položka byla vyprodána...
 

Popis produktu :

Sluchátka bezdrátová, Xiaomi AirDots Pro, Frekvence 8-25000 Hz, Maximální vákon 5mW, výdrž 4 hodiny s nabíjecím pouzdrem až 14, Bluetooth 4.2, Citlivost 123 dB/mW, Impedance: 16 Ohm

Základní údaje -  Špuntová bezdrátová sluchátka -

Doba nabíjení: 1h, USB-C -  Příjem, či odmítnutí hovorů -

Citlivost: 123 dB/mW  -  Odolná vodě dle standardu IPX4 -

Impedance: 16 Ohm  -

Podpora zařízení: Apple i Android -  Typ připojení: Bluetooth 4.2 -

Frekvenční rozsah: 8-25000 Hz -  Typ sluchátek: Špunty  -

Vybavení: Výměnné náušníky -  Konstrukce: Uzavřená  -

Velikost měniče: 7,2 mm  -  Mikrofon: Integrovaný  -

Funkce dálkového ovládání: ANO

V poslední době se bezdrátová sluchátka stala velkým trendem. Vše začalo v minulém roce. Nejvíce trhem zahýbala sluchátka od Apple tzv. AirPod. Xiaomi na sebe nenechalo dlouho čekat a odpovědí byla drobná sluchátka AirDots. Sluchátka se v ničem výrazně neliší od svých předchůdců AidDots. Nabízí odolnost vůči vodě, dotykové ovládání, hlasového asistenta i možnost připojení pouze jednoho sluchátka a použití jako handsfree.

Asi tím největším rozdílem oproti Apple AirPod je izolace okolního zvuku. AirDots mají tzv. špunty, které právě tomuto velmi výrazně napomáhají. I při sebevětším okolním ruchu tedy výrazně lépe slyšíte poslouchanou hudbu, či hovor a ne zvuky okolí. Sluchátka nabízí výdrž 4 hodiny přehrávání při použití obou sluchátek zároveň, s tím, že dalších 10 hodin přehrávání v sobě skrývá externí dokovací stanice. Ta je schopna dobít sluchátka naplno již za pouhou jednu hodinu.